sobota, 21 maja 2011

Co słychać?

Nadal bez aparatu, bez możliwości pofocenia- co mnie niesamowicie frustruje, gdyż pogoda jest jak marzenie. Siedzę więc, trochę dłubię na drutach, szydełkuję i oczywiście wertuję internet.
Muszę się pochwalić- udało mi się uzyskać zgodę od kilku osób na zamieszczenie ich fotografii w galerii- zwłaszcza ta od vikk007's cieszy mnie niezmiernie, bo jej zdjęcia są szczegółowe, świetnie pokazują makijaż i wiem, że wiele osób posługuje się nimi w zidentyfikowaniu swoich lalek. Dziękuję również Mono, Ani z DollSecondHand i wielu innym, którzy przesłali mi swoje zdjęcia lub na moją prośbę udzielili zgody na wykorzystaniu ich zdjęć umieszczanych na flicku- Alruni, Angel Oscuro's i Miss.Luchielu'. Dodaje mi to trochę pracy, gdyż nie wszystkie fotki są opisane dokładnie, a ja uparcie staram się umieszczać zdjęcia zawierające nie tylko nazwę- lecz również rok wydania i numer katalogowy. No cóż, nie od razu Rzym zbudowano;) Trzymajcie kciuki i w miarę możliwości zaglądajcie do galerii.
Na moje trupki czekam coraz niecierpliwiej- niestety wciąż nie wiem, kiedy mój kochany "pożyczkodawca" przywiezie mi je, bo taka podróż wymaga kilku dni wolnego. Tak to już jest z facetami- to już drugi, który musiał zobaczyć najpierw sam, co właściwie kupił, zanim mi wręczy ;) Pozostaje mi tylko oglądanie ich fotek i dalsze szperanie w celu ich zidentyfikowania. Eh dostać je już w swoje ręce, obejrzeć, obmacać, wyszykować i wybrać które zostaną... Jedyny plus taki, że w tej sytuacji przestałam zaglądać na allegro- nie kupię nic, póki nie dowiem się, co dokładnie "mam" ;)

11 komentarzy:

 1. Hihi, Privace, moja jedna fotka to jeszcze nic, ale staram się. Mój główny problem jest taki, że nie mogę znaleźć zdjęć pudełek lal, których zdjęcia chciałabym tam zamieścić :-)

  Pozdrawiam i także czekam na Twój aparat ;-) A Ty nie siedź w domu, tylko korzystaj ze słońca :-P

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie z pudełkiem nie jest obowiązkowe- pudełko się znajdzie i może być osobno. Takie z zapudełkowaną fotką po prostu może być dodatkową pomocą, gdyż widać, w co lalka była ubrana oryginalnie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. hehe :p to super, że widać postepy :) Zapewne każdy nie może sie doczekać tej wielkiej odsłony:) Ja gdybym mógł tez bym dał zdjęcia ale niestety dopiero się ucze wiec sama wiesz jak to jest :)) ale życzę powodzenia i dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też mam kilka zdjęć, ale prześlę je w tym tygodniu… powoli zbierze się wielki katalog na pewno :D wiem jak to jest bez aparatu, jakby ręki brakowało…
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj zbierze, zbierze- Świstak przez weekend się nieźle zaangażował;) I możecie się przekonać, że nawet "nie mistrzowskie" zdjęcia można ciekawie i dokładnie opisać, na pewno z korzyścią dla oglądających i poszukujących;)

  OdpowiedzUsuń
 6. witam,
  chciałam powiedziec, że jesli na moim blogu znajdują sie jakiekolwiek zdjęcia które nadawałyby się na http://dolls.propl.eu/ może Pani spokojnie je używać
  Pozdrawiam
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za rady :) Niesamowicie się cieszę, że w końcu będę miała psiaka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję jewel snake:)
  Mysz, w razie problemów z psem pisz- co prawda nie miałam spaniela, ale kilka psów w moim życiu wychowałam;)

  OdpowiedzUsuń
 9. kochana Privace! Tak zapytam, skąd masz te dwa pudła lalek?? Po znajomości czy z ebaya??

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój facet upolował w Belgii, nie dochodzę jakim cudem.

  OdpowiedzUsuń
 11. hrrr to mialas masę szczęścia ;))

  OdpowiedzUsuń